niedziela, 14 lipca 2013

Weekend

Ostatni tydzień upłynął pod znakiem odpoczywania. We wtorek zrobiłam godzinny full body workout, gdzie wykonywałam różne ćwiczenia przez minutę lub po 20 powtórzeń. Zmęczyłam się niemiłosiernie i na dodatek dałam większy wycisk niż się spodziewałam. Potem przez kilka dni wpadłam w jakiś marazm ćwiczeniowy i dopiero dziś wraca mi chęć. Wniosek: musiałam odpocząć.

Wczoraj odwoziliśmy brata mojego Miśka na wesele do Tucholi. Po drodze na mapie Google ujrzałam ciekawą nazwę miejscowości - udanie się do niej było bezwzględnie konieczne w celu cyknięcia fotki:)


Weekend upłynął pod znakiem pieczenia - ciasto z truskawkami i drożdżowe jagodzianki (które wredne opadły niestety) - zastąpiłam mąką pszenną - pełnoziarnistą i cukier - miodem. Trochę tłuszczu musiało się tam znaleźć, ale tłumaczę sobie - tłuszcz też jest potrzebny ;) może nie koniecznie w takiej postaci, ale co tam, odstępstwa od reguły potrzebne są dla zdrowia psychicznego:)
6 komentarzy:

 1. Jagodzianki wyglądają pysznie:-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję:) Całe biuro się dziś nimi zajada:)

   Usuń
 2. Mniaaammm - takie odstępstwa każdy lubi :)
  Złe mięso - BOSKIE!

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapraszam na szóstą edycję Maratonu Treningowego Blogerek:
  http://czekoada.blogspot.ru/2013/07/maraton-treningowy-blogerek-edycja-6.html
  Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapraszam na siódmą edycję Maratonu Treningowego Blogerek!
  http://czekoada.blogspot.ru/2013/07/maraton-treningowy-blogerek-edycja-7.html
  Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. to nie tak ze jestem zla, po prostu glosno piszę to co inni tez mysla, tylko w przeciwienstwie do mnie wolą swój blog prowadzic w bardzo zachowawczy sposob ;)

  OdpowiedzUsuń