czwartek, 11 kwietnia 2013

Nie głodować
"OSZALEJE!!! DIETA 1000-1200 KCAL TO GŁODÓWKA!!!! To najgorszy scenariusz jakiego można się spodziewać!!! Spalamy 1300 kcal dziennie nie ćwicząc!!!* Zatem ćwicząc powinnyśmy pochłaniać od 1500 kcal - 2500 kcal!!! Wasz organizm na tej idiotycznej diecie, będzie wyczerpany (bez względu na to jak się czujecie), po powrocie do normalnego odżywiania,będzie próbował magazynować wszystko,żeby na wypadek głodówki mieć zapasy!!! Po takiej "diecie" prędzej czy później - zależy ile tygodni, miesięcy, lat na niej jesteście,możecie się spodziewać jedynie efektów jojo!!! 

Zacznijcie od psychiki!!! Wywalcie tę podłą wagę!!! Zmierzcie się i niech od dziś centymetr będzie wyznacznikiem Waszego sukcesu!!! Zacznijcie zdrowo jeść!!! CO NAJMNIEJ!!!!!!!! 1500 kcal dziennie!!!


JEŻELI STOSUJECIE GŁODÓWKĘ TO ZNACZY ZE POSZLIŚCIE NAJGORSZĄ DROGĄ!!! ..zanim Wasz organizm wskoczy na właściwy tor trochę to zajmie (może nawet do trzech miesięcy).. możecie przybrać na wadze, ale nie w centymetrach..stres wszystko komplikuje i odkłada tkankę tłuszczowa!!! Uspokójcie głowę, bądźcie racjonalne!!! Zacznij od początku we właściwy sposób!!! Inaczej wycieńczycie swój organizm!!!!"


[Ewa Chodakowska]*ja: każdy spala inną ilość kalorii w ciągu dnia - zależy to od naszego wieku, trybu życia, wagi i wielu innych czynników


Troszkę to wszystko górnolotne, w przerysowanym tonie i choć Ewka moim guru nie jest i nie będzie, bo jej wiedza dla mnie jest zbyt nikła a i metody nie takie, to w tej wypowiedzi jest dużo racji. Pamiętajcie: zdrowie najpierw, reszta przyjdzie sama i w naturalny sposób.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz