środa, 29 maja 2013

Dzień za dniem

Są dni lepsze i gorsze. Ostatnio w pracy osiągam poziomy frustracji przekraczające jakiekolwiek normy. Mam ochotę wcisnąć się w najdalszy, najczarniejszy kąt, aby wszyscy zostawili mnie w spokoju. Wiem, że powinnam po prostu wzruszyć ramionami, ale coś wewnątrz mnie, nie pozwala mi zobojętnieć. I tak się szarpię bez sensu....

Dzięki temu, że ćwiczę, mogę pozbyć się troszkę tej złej energii. Wierzcie mi, brzuszki, cardio i wszystko co wykańcza mnie fizycznie, ratuje moją nadwątloną i zmęczoną psychikę. Żałuję jedynie, że pogoda przez ostatnie dwa tygodnie była taka paskudna, co powstrzymywało mnie przed bieganiem. Wymówka? Może i tak, ale nie stać mnie na nowe buty, gdy te przemokną i nie będą się potem do niczego nadawać. Dziś jednak wyjrzało słonko, co napawa mnie optymizmem.

Ostatnimi dniami, gdy tylko mam czas oglądam "The Biggest Loser" - amerykańskie reality show. w którym duzi, ogromni ludzie, ważący nawet po 400lbs stają się szczupłymi, wysportowanymi osobami. Wszystko dzieje się za sprawą odpowiedniej diety i ciężkiej pracy na siłowni czy w terenie. Nikt tam jednak nie głoduje!!

Alison, Bob i Jillian - trenerzy, pod których opieką znajdują się uczestnicy programu


Ekipa z sezonu 2Sezon 2 - Finaliści 
spróbujcie ich odnaleźć na zdjęciu powyżej! :)


Uczestnik 2 Sezonu - Pete - zrobił na mnie ogromne wrażenie i wygał rundę "przegranych", czyli tych, co odpadli w trakcie programu. Zgubił prawie 45% wagi wyjściowej - absolutnie niesamowite.

To pokazuje, jak wysiłkiem i ciężką pracą można osiągnąć wszystko! Są dla mnie mega inspiracją!

3 komentarze:

 1. podziwiam takich ludzi :)
  pozdr i zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pierwszy raz słyszę o tym programie ale rezultaty są naprawdę spektakularne! Chętnie obejrzałabym jakieś odcinki (:

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na youtube są wszystkie odcinki:) Sezon 1 odcinek 1 - enjoy! https://www.youtube.com/watch?v=8KHr4Z3AxZE

   Usuń