sobota, 19 października 2013

Pierwsze koty za płoty

Wczoraj był pierwszy dzień wstania z łóżka i kontroli szpitalnej (kobiece sprawy). Nie wolno mi się przeciążać przez najbliższe kilka dni, jednak nie chcę siedzieć z założonymi rękami i czekać aż totalnie stracę formę. Wiem, że tydzień to jeszcze nie tragedia, dwa też nie, ale sami wiecie, że im dłużej człowiek się nie rusza, tym trudniej złapać mu rytm.

Zrobiłam sobie dziś 20min ćwiczeń tak dla rozgrzewki. Troszkę boli to co nie powinno, więc wiem, że najbliższy tydzień będzie stał pod znakiem spacerów a nie biegów. Ech bez sensu.

Leżący czas wykorzystałam na zaplanowanie treningów na kilka najbliższych miesięcy. Zbliża się czas białego szaleństwa, którego już nie mogę się doczekać, warto więc wzmocnić ciało, aby wytrzymało te kilka godzin na śniegu dziennie - tym razem wybieramy się do Gruzji na całe dwa tygodnie. Będzie to chyba najdłuższy pobyt jednym ciągiem. Bilety w LOT już zakupione:)

Poniżej zdjęcia z Włoch z tego roku - marzec 2013r.Madonna di Campillio - gorąco polecam:)
Poniżej przedstawiam Wam kilka treningów, które będą mi towarzyszyć w drodze do lepszej formy. Rozłożyłam je sobie w tygodniu tak, aby móc jeszcze wpleść w całość kilka godzin na siłowni. Zobaczymy po pierwszym tygodniu czy jest to wykonalne, czy padnę i umrę z wycieńczenia:) Tymczasem zapraszam do wypróbowania zestawów!

Trening Link do treningu Czas trwania
Jillian JM 56:15:00
Brzuch ABS 46:25:00
Arms & Chest A&CH 45:58:00
Nogi i pośladki L&B 50:15:00


1 komentarz: